РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА ТОКОМ ШКОЛСКЕ 2015/16.ГОДИНЕ


Награђени ученици од 5. до 7. разреда за школску 2015/16.год.




РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА ТОКОМ ШКОЛСКЕ 2014/15.ГОДИНЕ


Успеси које су на такмичењима остварили мали и велики Нушићевци током школске 2014/15.г.




РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА ТОКОМ ШКОЛСКЕ 2012/13.ГОДИНЕ


Успеси које су на такмичењима остварили мали и велики Нушићевци током школске 2012/13.г.


Успеси које су на такмичењима остварили ученици од I до IV разреда током школске 2012/13.г.




РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА ТОКОМ ШКОЛСКЕ 2011/12.ГОДИНЕ


Нушићевци којима честитамо на успесима оствареним током школске 2011/12.г.





РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА ТОКОМ ШКОЛСКЕ 2008/09.ГОДИНЕ


ПРВИ РАЗРЕД


1. Бјелановић Андреа 1/3 (Читалачка значка - Поштовани говорник)

2. Јусуфовић Сара 1/3 (Читалачка значка - Читалачка значка)

3. Ђајић Теодора 1/4 (Читалачка значка - Поштовани говорник,поштовани писар)

4. Симић Марко 1/4 (Читалачка значка - Поштовани говорник,поштовани писар)

5. Арнолд Доротеј Дадо 1/4 (Читалачка значка - Читалачка значка)

6. Радовић Марија 1/2 (Ускршњи ликовни конкурс)

7. Бојанић Тамара 1/2 (Ускршњи ликовни конкурс)

8. Видић Марија 1/4 (Ускршњи ликовни конкурс)

9. Ђорђевић Анђела 1/3 (Читалачка значка - Читалачка значка)


ДРУГИ РАЗРЕД


1.Родић Никола 2/1 (Читалачка значка - Поштовани писар)

2.Колунџија Алекса 2/2 (Читалачка значка Поштовани говорник)

3.Васиљевић Ања 2/2 (Читалачка значка Читалачка значка)

4.Владетић Тамара 2/3 (Читалачка значка Поштовани говорник,поштовани писар)

5.Стојићевић Марија 2/5 (Читалачка значка Поштовани писар, поштовани говорник)

6.Вуковић Вук 2/5 (Читалачка значка Поштовани писар)

7.Ђокић Иван 2/5 (Читалачка значка Поштовани писар)

8.Бурмуџија Страхиња 2/3 (Литерарно –ликовни конкурс 3.награда)

9.Љумовић Урош 2/4 (Ускршњи ликовни конккурс)

10.Радовић Марија ½ (Ускршњи ликовни конккурс)

11.Ђукановић Ђурђа 2/4 (Неговање лепог писања)

12.Ђукановић Ленка 2/4 (Неговање лепог писања)

13.Миленковић Драгана 2/4 (Неговање лепог писања)

14.Миленковић Маја 2/4 (Неговање лепог писања)


ТРЕЋИ РАЗРЕД


1.Јоксимовић Сара 3/1 (Читалачка значка - Поштовани писар, Поштовани говорник; Математика - 2.место)

2.Живановић Милица 3/2 (Читалачка значка - Поштовани писар, Поштовани говорник; Математика - 3.место)

3.Кошанин Стефан 3/2(Читалачка значка - Поштовани писар; Пролећни литерарни конкурс - 1.награда)

4.Љутић Милица 3/2(Читалачка значка - Поштовани писар; Пролећни литерарни конкурс - 2.награда)

5.Јовић Анђела 3/2(Читалачка значка - Поштовани писар; Пролећни литерарни конкурс - 1.награда)

6.Ивановић Софија 3/3(Читалачка значка - Поштовани писар)

7.Павловић Катарина ¾(Крв живот значи-литератни - 2.награда)

8.Свилар Дејан 3/3(Математика - 3.место)


ЧЕТВРТИ РАЗРЕД


1.Тодоровић Милица 4/2 (Читалачка значка - Поштовани писар, Поштовани говорник; Леп осмех-ликовно литератни)

2.Филиповић Тамара 4/3 (Читалачка значка - Поштовани говорник,поштовани писар)

3.Црнојевић Милица 4/3 (Читалачка значка - Поштовани говорник,поштовани писар)

4.Атанацковић Марија 4/3 (Читалачка значка - Поштовани писар)

5.Миливојевић Никола 4/4 (Читалачка значка - Поштовани писар, поштовани говорник)

6.Николић Катарина 4/4 (Читалачка значка - Поштовани писар, поштовани говорник)

7.Милић Вељко 4/4 (Читалачка значка Поштовани писар)

8.Цветић Катарина 4/2 (Крв живот значи-ликовни - 1.награда; Ђачка песничка сусретања - 2.награда)

4/4 (Најраспеванија ОЗ - 3.МЕСТО)

10.Марковић Ива 4/4 (Мислиша - математика - 3. награда)

11.4. разред (Шта знаш о саобраћају - 3. место)


ПЕТИ РАЗРЕД


1.Миливојевић Јелена 5/3 (Читалачка значка - Поштовани писар; Литерарни конкурс - 3.награда)

2.Милорадов Наталија 5/3 (Читалачка значка - Читалачка значка)

3.Чолић Катарина 5/3 (Читалачка значка - Поштовани говорник,поштовани писар)

4.Вишекруна Урош 5/4 (Читалачка значка - Читалачка значка)

5.Јерковић Игор 5/4 (Читалачка значка - Поштовани говорник)

6.Крстић Ања 5/4 (Читалачка значка - Поштовани говорник,поштовани писар)

7.Тодоровић Зорана 5/4 (Читалачка значка - Поштовани говорник,поштовани писар)

8.Кузмић Миливој 5/3 (Мали Пјер)

9.Чупић Матија 5/1 (Математика - 1.место; Српски језик 1.место,3.на градском)

10.Тодоровић Александар 5/4 (Математика - 3.место; Српски језик 3.место)

11.Костић Марија 5/3 (Златна сирена - 3. место)


ШЕСТИ РАЗРЕД


1.Печурица Петар 6/4 (Математика - 3.место; Српски језик - 2.место,3.градско)

2.Живановић Драгана 6/3 (Математика - 3.место; Српски језик - 2.место,3.градско; Физика - 1. место)

3.Вучинић Данило 6/3 (Физика - 3.место)

4.Филиповић Никола 6/4 (ТО - 3.место,1.градско)

5.Тасић Тамара 6/1 (ТО - 3.место)

6.Стошић Неда 6/4 (Српски језик - 3.место)

7.Крстић Кристина 6/3 (Српски језик - 3.место)

8.Цветковић Марија 6/4 (Српски језик - 3.место)

9.Чубуровић Александра 6/4 (Српски језик - 2.место)

10.Матовић Љубица 6/3 (Мали Пјер)

11.Милер Александар 6/3 (Мали Пјер)

12.Николић Иван 6/3 (Мали Пјер)

13.Триван Алекса 6/1 (Велики час цртања - 3.место)

14.Симић Наташа 6/3 (Историја - 2. место)

15.Мандић Игор 6/2 (Историја - 2. место)

16.Радовић Јелена 6/2 (Историја - 2. место)


СЕДМИ РАЗРЕД


1.Станојковић Немања 7/3 (Физика - 2.место; Златна сирена - 3.место)

2.Јаковљевић Душан 7/3 (Физика - 3.место; Читалачка значка - Читлачка значка)

3.Трпковић Душан 7/3 (Физика - 3.место)

4.Батас Маријана 7/3 (Биологија - 2.место)

5.Лакић Лука 7/3 (Биологија - 3.место)

6.Живановић Наташа 7/2 (Биологија - 3.место; Хемија - 2.место)

7.Ећимовић Михаило 7/4 (ТО - 2.место)

8.Мијаиловић Младен 7/3 (ТО - 3.место; Велики час цртања - 3.место)

9.Филиповић Небојша 7/1 (ТО - 1.место-град; 3.-република)

10.Радосављевић Драгиша 7/3 (ТО - 2.место)

11.Ничовски Матија 7/2 (ТО - 2.место; Велики час цртања - 3.место)

12.Глишановић Милош 7/2 (Српски језик - 3.место)

13.Додић Јован 7/1 (Информатика - 3.место)

14.Обрадовић Александра 7/4 (Хемија - 1.местож; Читалачка значка - Поштовани писар)

15.Милићевић Милица 7/2 (Хемија - 3.место)

16.Бајић Вера 7/1 (Хемија - 2.место)

17.Пантић Драгана 7/4 (Хемија - 2. место; Читалачка значка - Поштовани писар,поштовани говорник )

18.Вукашиновић Снежана 7/3 (Велики час цртања - 3.место)

19.Милић Никола 7/3 (Велики час цртања - 3.место; Читалачка значка - Поштовани говорник)

20.Никодијевић Стефан 7/3 (Читалачка значка - Поштовани говорник,поштовани писар)

21.Петровић Александар 7/3 (Читалачка значка - Читалачка значка)

22.Димитријевић Бојана 7/3 (Читалачка значка - Поштовани говорник)

23.Јовановић Катарина 7/4 (Читалачка значка - Поштовани говорник,поштовани писар)

24.Ћирић Илија 7/4 (Читалачка значка - Читалачка значка)

25.Ивановић Стефан 7/4 (Читалачка значка - Поштовани говорник)

26.Станимировић Нина 7/4 (Читалачка значка - Поштовани писар)

27.Марић Милица 7/3 (Читалачка значка - Поштовани говорник,поштовани писар)


ОСМИ РАЗРЕД

1.Бошковић Ђурђа (Енглески језик - 3.место; Математика - 2.место)

2.Огњанов Марија 8/5 (Енглески језик - 3.место)

3.Марковић Илија (Енглески језик - 3.место)

4.Бонџић Милица (Енглески језик - 3.место)

5.Радисављевић Александар (Енглески језик - 3.место)

6.Петковић Милица 8/3 (Енглески језик - 3.место; Математика - 3.место; Физика - 3.место; Француски језик - 2.место)

7.Малетић Јелена 8/4 (Енглески језик - 3.место)

8.Рогановић Тамара (Биологија - 3.место)

9.Стојилковић Лука (ТО - 3.место)

10.Михајловић Александар 8/5 (ТО - 1.место; Велики час цртања - 3.место)

11.Јелисавац Немања 8/5 (ТО - 1.место)

12.Живадиновић Милица 8/4 (Српски језик - 3.место)

13.Миљковић Никола 8/4 (Информатика - 3.место на граду)

14.Алексић Сара (Златна сирена - 3.место)



Резултати наших ученика на такмичењима током школске 2007/08.г...


Резултати наших ученика на такмичењима током школске 2006/07.г...