Табеларни преглед реализованих такмичења и постигнутих резултата у школској 2007/08.години



РАЗРЕД И ОДЕЉЕЊЕ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА

ТАКМИЧЕЊЕ

I/1



I/2

Никола Арула

»Поштовани говорник»

I/3

Тамара Владетић

«Поштовани писар» и «Поштовани говорник»

I/4



I/5

Марија Стојићевић

«Поштовани писар»

Ђокић Иван

«Поштовани писар»

Николић Александра

Осликано ускршње јаје

II/1

Сара Јоксимовић

2.место на литерарном конкурсу»Најлепша басна»

Александра Јејић

3.место на литерарном конкурсу»Најлепша басна»

Марко Шупић

2.место на литерарном конкурсу»Најлепша басна»

Сташа Миладиновић

ликовни конкурс «Ускршње јаје»

II/2

Јовић Анђела

«Поштовани писар»,»Поштовани говорник»

Живановић Милица

«Поштовани писар»

Стаменковић Тамара

»Поштовани говорник» и 1.награда на ликовно- литерарном конкурсу

Љутић Милица

«Поштовани писар» и 1. награда на ликовно- литерарном конкурсу

Шавија Дарко

2.награда на ликовно- литерарном конкурсу

Тасић Ивана

2. награда на ликовно- литерарном конкурсу

Бојковић Анђела

награда за успешан наступ-«Ђачка песничка сусретања»

II/3



II/4

Исидора Декић

3. место «Напиши басну»

III/1



III/2



III/3

Милица Црнојевић

«Поштовани писар»

III/4



IV/1

Матија Чупић


3. место «Мислиша», 1 место на општини из математике и 1. место на рег. такм.»Кроз врата знања до путовања»

Јелисавета Смиљанић

«Мислиша» (пох.) и 1. место на рег. такм.»Кроз врата знања до путовања»

Огњен Чалија

«Поштовани говорник»

IV/2



IV/3

Јелена Миливојевић

«Поштовани говорник»

Павле Мушикић

Мислиша(пох.) и 1. место на рег такм. »Кроз врата знања до путовања»

Ана Анђелковић

«Демус 2008.» - 2. место

Ана Барбуловић

«Демус 2008.» - 2. место

Наталија Милорадов

«Демус 2008.» - 2. место

Тамара Моравчић

«Демус 2008.» - 2. место

IV/4

Страхиња Стефановић

2. место на општини из математике


Игор Јерковић

2. место на општини из математике и 2. место на граду из математике

V/1



V/2

Игор Мандић

3. место на општини из историје

Јелена Радовић

3. место на општини из историје

V/3

Драгана Живановић

1. место на општини из математике, 1. место на општини из српског и 1. место на граду из српског

Вања Станћу

3. место на ликовном конкурсу

Олга Јејић

3. место на општинском конкурсу »Басна»

V/4

Петар Печурица

1. место на општини из српског, 3. место на граду из српског, 2. место на општини из математике

Неда Стошић

2. место на општини из српског

Денис Кужнер

2. место на општини из српског, 2. место на граду из српског и 2. место на општини из математике

V/5

Александра Чугуровић

1. место на општини из математике

VI/1

Вера Бајић

2. место на општини из историје

Јован Додић

2. место на општини из физике

VI/2

Немања Станојковић

2. место соло певање-Златна сирена и 3. место на општини из физике

VI/3

Милица Марић

3. место на општини из српског

Стеван Драшковић

3. место на општини из српског

Младен Мијаиловић

3. место на општини из техничког

Маријана Батас

«Поштовани говорник»

Бојана Димитријевић

«Поштовани говорник»

VI/4

Стефан Ивановић

3. место на општини из историје

Александра Обрадовић

3. место на општини из историје, «Поштовани писар» и 2. место на граду-хор

Игор Ратковић

3. место на општини из историје

Исидора Смиљанић

1. место на општини из физике, 2. место на граду из математике и 2.место на граду-хор

Драгана Пантић

Читалачка значка

Михајло Ећимовић

2. место на граду-хор

Алекса Антић

2. место на граду-хор

Нина Станимировић

2. место на граду-хор

VI/5

Максим Тркља

1.место на општини из историје

Милош Глишановић

2.место на општини из српског и 3. место на граду из српског

Матија Ничовски

4. место на општини из техничког обр.

Миљана Ланговић

Читалачка значка

VII/1

Сара Алексић

1.место на општини у соло певању,3. место на граду-хор

Тијана Попески

3.место на граду-хор

Андреа Недељковић

3.место на граду-хор

VII/2

Ива Ивановић

3. место на општини из српског и 2. место на општини из техничког

Христина Живић

«Поштовани говорник»

Тамара Ерић

«Поштовани говорник»

Урош Белић

2. место на граду-хор

VII/3

Ђурђа Бошковић

2. место на општини из српског

Александра Симеуновић

3. место на општини из биологије

Милица Петковић

3. место на општини из српског, 3. место на општини из биологије, 2. место на општини из физике, 3. место на општини из математике и 1. место на општини из хемије

VII/4

Милена Грошин

2. место на ликовном конкурсу

Милица Живадиновић

3. место на општини из физике и 3. место на општини из српског

VII/5

Марија Огњанов

1. место на општини из биологије и 3. место на општини из историје

Јована Стојановић

2. место на општини из биологије и 3. место на општини из историје

VIII/1



VIII/2

Соња Јовановић

2. место на граду-хор

Огњен Станковић

3. место на општини из историје

Марта Антић

2. место на граду – хор

Емилија Милинић

2. место на граду – хор

Маријана Дмитровић

2. место на граду- хор

Маријана Танић

2. место на граду-хор

Филип Павишић

3. место на општини- фудбал

Душан Живковић

3. место на општини- фудбал

Милан Десница

3. место на општини- фудбал

Јелена Несторовић

3. место на општини из француског јез.

Нино Шунтић

3. место на општини из техничког обр.

VIII/3

Дејан Аничић

3. место на општини из српског и 3. место на општини- фудбал

Зоран Ђукић

2. место на општини -хор

Нина Пантић

2. место на општини -хор

Данило Цимбаљевић

1. место на општини, 2. место на граду и 4. место на републици из информатике

VIII/4

Dalla Valle Sofija

2. место на општини «Мајски песнички сусрети»



Школа «Бранислав Нушић» била је вома активна током школске 2007/08. године у организацији и реализацији такмичења на општинском нивоу. Тако су у организацији наше школе реализована следећа такмичења:

1.Општинско такмичење из српског језика као једно од најмасовнијих општинских такмичења

2.Спортска такмичења општинског нивоа у склопу система «Школског спорта»